Grid View:
Quickview

POUKÁŽKA NA SCIENCE WORKSHOP

(0)
17.00€

Potešte svojich blízkych vstupenkou na SCIENCE WORKSHOP Science workshop je určený pre všetky deti vo veku od 5 – 12 rokov. Je zložený zo série experimentov a edukačných hier predovšetkým na rozvoj skupinovej spolupráce. Deti si prakticky vyskúšajú vedecké experimenty a naučia sa zábavnou formou nové poznatky z chémie, matematiky, fyziky a príro..

Quickview

POUKÁŽKA 10 VSTUPOV NA SCIENCE WORKSHOP

(0)
150.00€

Potešte svojich blízkych vstupenkou na SCIENCE WORKSHOPY Science workshop je určený pre všetky deti vo veku od 5 – 12 rokov. Je zložený zo série experimentov a edukačných hier predovšetkým na rozvoj skupinovej spolupráce. Deti si prakticky vyskúšajú vedecké experimenty a naučia sa zábavnou formou nové poznatky z chémie, matematiky, fyziky a prír..

Quickview

POUKÁŽKA VEDECKÁ SHOW

(0)
199.00€

Vedecká show je vhodná na narodeninovú oslavu, príp. ako program na víkend doma s kamarátmi. Je veľmi obľúbená najmä ako netradičný typ narodeninovej oslavy pre deti vo veku od 5 do 12 rokov. V ponuke máme viac ako 20 perfektných tém, ktoré zaručene zabavia a vzdelajú. Cena sa môže meniť v závisloti od počtu hostí a pokusov...

Showing 1 to 3 of 3 (1 Pages)